हेटौंडा, फागुुन १८
नेपाल रेडव्रmस सोसाइटी मणिमुकुन्द उपशाखा वुटवलको आयोजना तथा नेपाल यवा रेडक्रस सर्कंल उजिर सिंह मा.वि वुटवल २ रुपन्देहीको आतिथ्यतामा शनिबार चौथो जुनियर युवा गोष्ठी सम्पन्न भएको छ ।

ने.र.सो मणिमुकुन्द उपशाखाका सभापति सुहा बहादुर नेपालीको अध्यक्षता तथा ने.रे.सो जिल्ला शाखा रुपन्देहीका सभापति प्रेम लाल उदासको प्रमुख अतिथिमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । सो गोष्ठीमा नेपालीले वार्षिक प्रतिवेदन पेश गरेका थिए ।

कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथिहरु उजिरसिंह मा.वि. वि.व्य.स का अध्यक्ष छवि नेपाल, उजिरसिंह मा.विका प्र.अ. पदम राज ज्ञवाली, स.प्र.अ. वसुन्धरा भुसाल लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । उक्त कार्यक्रममा १७ ओटा जुनियार युवा सर्कलको उपस्थिती रहेको थियो ।

वार्षिक कार्यक्रम अनुसार उत्कृष्ट काम गर्नेलाई प्रोत्साहन स्वरुप उपशाखबाट उत्कृष्ट प्रथम मदरल्याड इ.स्कूल र उत्कृष्ट द्धितिया उजिरसिंह मा.वि. लाई सम्मान पत्र र नगद प्रदान गरिएको थियो । सो कार्यव्रmमको संचालन आतिथ्य सर्कलका शिक्षक नायक रीता ज्ञवालीले गरेका हुन् ।